ID: 48664
Bayer advantage hond 4 pipetten 40 tot 4 kg 4 pip Bayer Premier
€17,34
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Dit product is uitsluitend bedoeld voor verkoop in Nederland.
Advantage® voor honden is een anti-vlooienmiddel in spot-on vorm (druppels op de huid). Dankzij een supersnelle werking stopt Advantage® bijten van vlooien in 3 tot 5 minuten en doodt volwassen vlooien binnen het uur, dus voor zij eitjes kunnen leggen.
Gehalte aan werkzame en overige bestanddelen: Elke 0,4ml pipet bevat: Actieve stof: 40mg imidacloprid; 0,4mg butylhydroxytolueen.
Diersoorten waarvoor het diergeneesmiddel bestemd is: Honden.
Indicaties: Preventie en behandeling van vlooien en behandeling van bijtende luizen (Trichodectes canis) bij honden van minder dan 4kg. Op de hond aanwezige vlooien worden gedood binnen 1 dag na de toediening. Een eenmalige behandeling beschermt tegen een verdere vlooienbesmetting gedurende 3 tot 4 weken. Het product kan gebruikt worden als onderdeel van een behandelingsstrategie voor de controle van vlooienallergiedermatitis (VAD), waar deze diagnose vooraf werd gesteld door een